KONST / Litografier / Färglitografi 13634132
nr 1363 4132
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 27/360. Motivet: 41x60cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:04:05
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund